Zóna vôní

Home \ Zóna vôní

Niekedy sa stane, že pri chôdzi po ulici alebo pri odpočinku v očarujúcej pobrežnej lokalite zrazu narazíte na vôňu, ktorá vyvoláva nádherné spomienky. V tom momente radi zatvárali oči a nechávate sa preniesť na miesto, z ktorého pochádza príjemná aróma. Vôňa pomáha spomínať na miesta, ľudí a udalosti nevysvetliteľným a zároveň atraktívnym spôsobom.

Vôňa pomáha spomínať na miesta, ľudí a udalosti nevysvetliteľným a zároveň takým atraktívnym spôsobom. Dovoľte, aby sme Vás pozvali na cestu splnených snov o dlhotrvajúcich vôňach, ktoré Vám spríjemnia každý okamih. To je značka Vinove 🙂

Exkluzívne vône

Exkluzívny automobilový parfém VINOVE vytvoril medzinárodný tím legendárnych francúzskych tvorcov parfumov, talianskych dizajnérov a poľských vedcov. Vonné značky VINOVE sú k dispozícii v nasledujúcich zbierkach: Pánske vône, Dámske vône, rodinné vône. Všetky vône sú ponúkané aj vo verzii VINOVE Premium, ktorá je špeciálne odporúčaná ako darček na špeciálnu príležitosť.

 

Čo charakterizuje vône VINOVE?

Inovácie

Vonné látky sme skondenzovali do vnútra inovatívneho polyméru. Vďaka optimálnemu tvaru polyméru sa vôňa uvoľňuje jemným a dlhotrvajúcim spôsobom počas mnohých týždňov – dokonca až do 90 dní.

Poľská výroba

Spojili sme kompetencie svetových expertov parfumov, dizajnu, technológii a vedy. Zozbierali sme ho na jednom mieste, aby sme vytvorili exkluzívny automobilový parfém podľa nemeckých noriem kvality.

Francúzska receptúra

Všetky recepty VINOVE a esencie vonných látok boli vytvorené výhradne pre nás vo svetoznámej parfémovej spoločnosti so sídlom v Grasse.

Taliansky dizajn

Estetika VINOVE automobilových parfumov bola navrhnutá v Taliansku v spolupráci s renomovanými talianskymi dizajnérmi. Vnútorné sklo, bezpečné VINglass, ako aj špeciálny náter a LED osvetlenie vo verzii VINOVE Premium – všetky tieto prvky predstavujú elegantný taliansky dizajn a zapadajú do štýlu súčasných automobilov.

Svetový rodokmeň

Komponenty ako voňavý polymérový základ pochádzajú z Talianska, Španielska a USA. Technologicky vyspelá forma polyméru bola vyvinutá spoločne s tímom vedcov.

Vinove - obsah balenia